2. Antalya Latin Dans Festivali

Ana Sayfa/Dans Haberleri, Aktivite Haberleri/2. Antalya Latin Dans Festivali

Latin danslarının ve müziğinin dünyaca ünlü yıldızları 19-23 Mayıs 2016 tarihlerinde Antalya’ya geliyor.

 

Dünyanın en meşhur latin festivalleri ve yarışmaları organizatörü Albert Torres ve ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil eden partnerleri, 50’ye yakın Dünyaca ünlü yıldızı Antalya Mediterranean Latin Dance Festivali için ülkemize getiriyor. Festival tüm gün ücretsiz yiyecek ve içecek ikramı olan All Inclusive sistemi ile hizmet veren WOW Hotelleri Antalya’da gerçekleştirilecek.

 

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”yes” shadowopacity=”1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”left” link=”http://www.dancextremo.com/iletisim/” linktarget=”_self” buttoncolor=”” button=”İletişim” title=”Biletleri Dans Okulumuzdan Alabilirsiniz…” description=”Rezervasyon ve çeşitli fiyat seçenekleri için hemen bize ulaşın…” animation_type=”bounce” animation_direction=”down” animation_speed=”1″][/tagline_box]

 

Yurtdışından bini aşkın dansseverin katılacağı festival aynı zamanda Türk gençleri içinde çok önemli bir fırsat sunuyor. Her sene Aralık ayında Miami’de düzenlenen Dünya Latin Dansları Şampiyonası’nın Türkiye elemeleri de bu festivalin içerisinde düzenlenecek. Dünya Latin Dansları Şampiyonasına iki Türk çifti festival organizasyon komitesi tarafından burslu olarak gönderilecek. Dünya’da önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Albert Torres bu festival ile Türk gençlerinin yurtdışında yeni kapılar açmasına yardımcı olacak. Festivalde gösteri yapacak ve Türkiye elemelerine katılacak gruplardan pek çoğu Los Angeles Salsa Festivali ve Miami WLDC için davet alacak.

 

 

Gündüz Dünyaca ünlü yıldızların başlangıç seviyesi dahil olmak üzere verecekleri onlarca farklı dans dersi, havuz başında latin müziği eşliğinde yapılacak animasyonlar, gece onbeşten fazla farklı dans gösterisi ve sabaha kadar sürecek partileri ile herkesin bulunmaktan keyif alacağı festival, WOW Hotelleri Antalya Kundu’ da gerçekleştirilecek.

 

Tüm yiyecek ve içecekler ile full pass dahil kişibaşı 1.500 TL’yi aşmayan rakamlarla harika 4 gün geçirebileceğiniz festival sizleri bekliyor.

 

Daha detaylı bilgi için lütfen www.antalyamedldf.org web sitesini ziyaret ediniz…

 

[title size=”2″]Facebook Etkinlik[/title]

 

Dancextremo by Mert Ülger
(0216) 456 98 79
(0554) 728 36 86
info@dancextremo.com

 

1430 kere okundu

Tüm yeniliklerden haberdar olabilmek için mail listemize abone olun..!!

Abone Ol!