Antalya Latin Dans Festivali

Ana Sayfa/Dans Haberleri, Aktivite Haberleri/Antalya Latin Dans Festivali

 

Latin danslarının ve müziğinin dünyaca ünlü yıldızları 14-17 Mayıs 2015 tarihlerinde Antalya’ya geliyor.

 

Dünyanın en meşhur latin festivalleri ve yarışmaları organizatörü Albert Torres ve ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil eden partnerleri 50’ye yakın Dünyaca ünlü yıldızı Antalya Mediterranean Latin Dance Festivali için ülkemize getiriyor. Festival tüm gün ücretsiz yiyecek ve içecek ikramı olan All Inclusive sistemi ile hizmet veren WOW Hotelleri Antalya’da gerçekleştirilecek.

 

Yurtdışından bini aşkın dansseverin katılacağı festival aynı zamanda Türk gençleri içinde çok önemli bir fırsat sunuyor. Her sene Aralık ayında Miami’de düzenlenen Dünya Latin Dansları Şampiyonası’nın Türkiye elemeleri de ilk defa bu festivalin içerisinde düzenlenecek. Dünya Latin Dansları Şampiyonasına iki Türk çifti festival organizasyon komitesi tarafından burslu olarak gönderilecek. Dünya’da önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Albert Torres bu festival ile Türk gençlerinin yurtdışında yeni kapılar açmasına yardımcı olacak. Festivalde gösteri yapacak ve Türkiye elemelerine katılacak gruplardan pekçoğu Los Angeles Salsa Festivali ve Miami WLDC için davet alacak.

 

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”yes” shadowopacity=”1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”left” link=”http://www.dancextremo.com/iletisim/” linktarget=”_self” buttoncolor=”” button=”İletişim” title=”Antalya Latin Dans Festivali” description=”Rezervasyon ve çeşitli fiyat seçenekleri için hemen bize ulaşın…” animation_type=”bounce” animation_direction=”down” animation_speed=”1″][/tagline_box]

 

Gündüz Dünyaca ünlü yıldızların başlangıç seviyesi dahil olmak üzere verecekleri onlarca farklı dans dersi, havuzbaşında latin müziği eşliğinde yapılacak animasyonlar, gece onbeşten fazla farklı dans gösterisi ve sabaha kadar sürecek partileri ile herkesin bulunmaktan keyif alacağı festival, WOW Hotelleri Antalya Kundu’ da gerçekleştirilecek.

 

Tüm yiyecek ve içecekler ile full pass dahil kişibaşı 1,000 TL’yi aşmayan rakamlarla harika 4 gün geçirebileceğiniz festival sizleri bekliyor.

 

Daha detaylı bilgi için lütfen www.antalyamedldf.org web sitesini ziyaret ediniz…

 

 

Dancextremo by Mert Ülger

(0216) 456 98 79

(0554) 728 36 86

info@dancextremo.com

 

1405 kere okundu

Tüm yeniliklerden haberdar olabilmek için mail listemize abone olun..!!

Abone Ol!